Fórum - Jak se Vám ve Zverimarketu nakupuje? Jaké novinky by Vám udělaly největší radost?

<< Zpět na seznam témat

Nový komentář

Můj nákup na E-shopu Zverimarketu Petr K.

06.03.2012 09:01:46

Mám zatím velmi dobré zkušenosti co se týká nákupu v tomto obchodě, 100% shoda s objednaným zbožím ochota i komunikace, krátké dodací lhůty a především snaha poradit řešit individuální problém a neuvádět v omyl, jen pro vlastní zisk.

Reagovat >>

Novinky Petr K.

06.03.2012 09:10:37

Schází mi tu Substráty pro akvarijní rostliny.

Reagovat >>

Můj nákup na E-shopu Zverimarketu Pavel D

17.04.2012 11:56:25

Výborná spolupráce, rychlé dodání, solidní jednání, výběr z velkého sortimentu. Maximální spokojenost.

Reagovat >>

Spokojenost petr66

21.01.2013 08:48:07

Spokojenost, zboží přehledně seřazené. Opravdu široký výběr. Rychlé dodání. Díky za radu a rychlé vyřízení objednávky.

Reagovat >>

Rostliny do akvária Hana H.

22.01.2013 08:46:31

Zboží je v nabídce opravdu hodně a za rozumné ceny. Chybí mi ale nabídka živých rostlin do akvária. Vím že na prodejnách mají velký výběr kvalitních akvarijních rostlin, ale do Plzně to mám přeci jen daleko. rád bych si nakoupila přes eshop. Možná, že by někdo nakoupil i akvarijní ryby?

Reagovat >>

Re: Novinky David Čech

22.01.2013 08:49:50

reakce na Petr K.

V nabídce najdete kvalitní akvarijní substráty od fyrmy Rataj - Staré dno, Nové dno, Říční dno za velmi přijatelné ceny. Kompletní program od Sery a velký výběr akvarijních písků a drtí od několika dodavatelů.

Reagovat >>

DOPRAVA ZDARMA

Jakoukoliv vaši objednávku přesahující částku 2.000,- Kč vám doručíme v Plzni zcela zdarma. V objednávce stačí označit ,, naší dopravou,, termín dodávky dohodneme telefonicky.

Nenašli jste u nás?

Nenašli jste v našem sortimentu, co jste hledali? Nakupujete jinde nebo za lepší cenu?

Kontaktujte nás a my se pokusíme vámi požadované zboží zajistit přímo pro vás! info@zverimarket.cz . Plzeňáci, využijte naší akce ,,DOPRAVA PO PLZNI ZDARMA,, 

INFORMACE

!! Pozor !! změna při účtování ceny balíků Českou poštou podle velikosti:

do 35cm....129,- Kč

do 50cm....159,- Kč

do 100cm....209,- Kč

do 240cm....359,- Kč

Příplatek "Křehké"...50,- Kč

Příplatek"Nestandart"..20,-Kč

Příplatek "Dobírka" 57,- Kč

Kontakt

Zverimarket.cz

Tel.:
+420 377 473 700
E-mail:
info@zverimarket.cz

Kompletní kontakty

Vyhledávání

Nákupní košík

Váš nákupní košík je zatím prázdný.

Přihlášení uživatele

Akvariiní komplet 54 l

Dlouhodobě bezkonkurenčně nejlevnější cena na internetu, akvarijní komplet  54 litrů. najdete v sekci akaristika/ akce

akvárium1

Rychlá navigace

↑ nahoru