Fórum - čím krmit štěně

<< Zpět na seznam témat

Nový komentář

čím krmit štěně Jolly

12.05.2010 13:50:03

Příští týden si jedu konečně vyzvednout štěňátko od chovatele a řeším čím ho budu krmit. Jak jsem zjistila, tak každý tvrdí něco jiného. Kamárád mi radí, že nejlepší je vařit pejskovi maso a přidávat těstoviny a rýži. Někde jsem četla že se mohou i štěněti dávat granule. U nás ve zveráči mi poradily nějaké konzervy. Co si mám vybrat?

Reagovat >>

Re: čím krmit štěně Jirka

14.05.2010 19:52:05

reakce na Jolly

Určitě kvalitní granule!!!
Je to pro páníčka nejen jednoduché - odpadá jakákoliv příprava, špína a nepořádek s vařením, ale pro psa to nejlepší. Mám chovatelskou stanici už leta a krmím zásadně Eukanubu!! Je důležité vybrat podle plemene, malé - střední - velké. Eukanuba je vyvážená, má všechny vitamíny a složení co pes potřebuje.

Reagovat >>

Re: Re: čím krmit štěně Joly

25.05.2010 12:39:02

reakce na Jirka

Díky za radu, pesana už máme a byla jsem u veterináře a říkal něco podobného jako ty, Eukanubu nám rozhodně doporučil a tak už jí krmím, jen ze začátku jsem to měla míchat stím, na co byl zvyký od malička. To jsem naštěstí dostrala od chovatel a ani nevím co to bylo. Tak ještě jednou díky. Japiš co máš za pejsky :)

Reagovat >>

Re: Re: Re: čím krmit štěně Hyňa

21.01.2013 12:32:39

reakce na Joly

Já nedám dopustit na Acanu. Krmím psi jedině tímhle kanadským krmením už dvanáct let. Jedině Acana!!!!

Reagovat >>

DOPRAVA ZDARMA

Jakoukoliv vaši objednávku přesahující částku 2.000,- Kč vám doručíme v Plzni zcela zdarma. V objednávce stačí označit ,, naší dopravou,, termín dodávky dohodneme telefonicky.

Nenašli jste u nás?

Nenašli jste v našem sortimentu, co jste hledali? Nakupujete jinde nebo za lepší cenu?

Kontaktujte nás a my se pokusíme vámi požadované zboží zajistit přímo pro vás! info@zverimarket.cz . Plzeňáci, využijte naší akce ,,DOPRAVA PO PLZNI ZDARMA,, 

INFORMACE

!! Pozor !! změna při účtování ceny balíků Českou poštou podle velikosti:

do 35cm....129,- Kč

do 50cm....159,- Kč

do 100cm....209,- Kč

do 240cm....359,- Kč

Příplatek "Křehké"...50,- Kč

Příplatek"Nestandart"..20,-Kč

Příplatek "Dobírka" 57,- Kč

Kontakt

Zverimarket.cz

Tel.:
+420 377 473 700
E-mail:
info@zverimarket.cz

Kompletní kontakty

Vyhledávání

Nákupní košík

Váš nákupní košík je zatím prázdný.

Přihlášení uživatele

Akvariiní komplet 54 l

Dlouhodobě bezkonkurenčně nejlevnější cena na internetu, akvarijní komplet  54 litrů. najdete v sekci akaristika/ akce

akvárium1

Rychlá navigace

↑ nahoru